Sklep Allegro

Producent mieszanek
nasion trawnikowych
i pastewnych.

Zobacz nasze produkty

Mieszanki

GLOBALGRASS – producent mieszanek traw


Nasza firma specjalizuje się w opracowywaniu mieszanek traw gazonowych uniwersalnych oraz specjalistycznych – dla różnych zastosowań. W GLOBALGRASS powstają wyłącznie wysokogatunkowe produkty, w tym certyfikowane nasiona traw. Producent z pasją, doświadczeniem oraz dostępem do nowoczesnych technologii zaprasza do współpracy – chętnie odpowiemy na Państwa indywidualne potrzeby!

Warto współpracować z nami co najmniej z kilku powodów. Swoją markę budujemy od lat i jesteśmy już dobrze rozpoznawalni w branży , cieszymy się opinią lidera w swojej dziedzinie. Wszystkie produkty, które oferujemy przechodzą pozytywnie kontrole jakości Inspekcji Nasiennej, a także spełniają europejskie normy jakości. Posiadamy również akredytację Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dlatego u nas dokładnie wiedzą Państwo, co kupują – bez rozczarowań i przykrych niespodzianek.

Czy trawa dekoracyjna, czy sportowa, zawsze wyrasta piękna, bujna, soczyście zielona i cieszy oko swoim efektownym wyglądem – niczym gęsty dywan.
 

Trawa od producenta – nasza oferta

W ofercie producenta traw znajdziecie Państwo wyspecjalizowane nasiona na trawnik. Jest to kategoria, której asortyment został starannie skomponowany w taki sposób, aby nadawał się do różnych zastosowań – od obsiewania trawników w ogrodach prywatnych, aż po zagospodarowanie dużych terenów zielonych, miejskich czy sportowych. W tym celu opracowaliśmy np. trawę na do wysiewu na boisko. Nasiona są odpowiednie do użytku w miejscach, które będą intensywnie użytkowane. Wyrastająca trawa zachwyci swoją gęstością, odpornością na deptanie i rozrywanie.

Nasiona trawy sportowej to nie jedyne, co znajdą Państwo w naszym asortymencie.

GLOBALGRASS podobnie jak inni producenci traw, dostarcza także:
  • mieszanki na tereny podlegające rekultywacji,
  • mieszanki do zakładania trawników uniwersalnych,
  • mieszanki odporne na mróz,
  • mieszanki idealne dla gleb lekkich, np. wokół posesji prywatnych.

Jeżeli szukają Państwo konkretnego produktu, to jesteśmy pewni, że znajdziecie go u nas. W przeciwnym razie, prosimy o kontakt, ponieważ na zamówienie możemy stworzyć mieszanki luksusowe, o których więcej przeczytacie na naszej stronie: http://www.globalgrass.pl/produkty-t21/mieszanki-luksusowe-a25.

Zakup nasion trawy u producenta pozwala na swobodne dobieranie odmian najlepszych dla własnych potrzeb, z uwzględnieniem miejsca, które zamierzacie Państwo obsiać. Służymy też naszą merytoryczną pomocą przy podejmowaniu decyzji zakupowej.

Co oferuje producent traw z Polski?

Mamy bogaty asortyment, na który składają się mieszanki traw uniwersalne, specjalistyczne oraz luksusowe. Jeżeli chcą Państwo zamówić któryś z tych produktów, to zachęcamy, aby wybrać nasiona w objętości, która będzie dla Was najbardziej odpowiednia.

Mamy zarówno trawę uniwersalną 5 kg, jak również większe worki np. trawę uniwersalną 9 kg. W ten sposób można nabyć dokładnie taką ilość nasion, jakiej potrzebują Państwo do realizacji swoich ogrodniczych inwestycji. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze porady

Zakładanie trawnika

Czytaj więcej

Trawnik ogrodowy

Czytaj więcej
Mieszanka traw uniwersalnaZastanawiasz się nad tym, z jakich nasion założyć swój trawnik? Mieszanka traw uniwersalna wydaje się być najlepszym wyborem, jeśli chcesz mieć pewność, że nasiona przyjmą się na konkretnym gruncie. Sprzedajemy je w opakowaniach o pojemności 1kg, 5 kg lub 9 kg, co pozwala Ci dokładnie dopasować ilość nasion do wielkości ogródka czy skweru.

Trawa uniwersalna, pomimo swojej nazwy, i tak sprzedawana jest w kilku wersjach do wyboru. W ten sposób klienci mogą dokładnie dopasować ją do docelowego przeznaczenia, biorąc pod uwagę metraż trawnika i jego przeznaczenie (sportowe, rekreacyjne) oraz rodzaj podłoża.

W sprzedaży mamy:
Polecamy Ci zapoznanie się ze szczegółami poszczególnych odmian traw uniwersalnych. Inna sprawdzi się w przypadku rekultywacji trawnika zniszczonego przez działania przemysłowe, a inna do obsiewu działek rekreacyjnych i wysiewania wokół budynków ozdobnych. Trawa dekoracyjna nie musi być tak mocna jak trawa na boiska sportowe, dlatego nie wymagamy od niej zbyt silnych, rozbudowanych systemów korzeniowych. Zawsze jednak warto, aby pozostawała odporna na mróz i inne czynniki atmosferyczne. Na pewno pożądaną odmianą trawy uniwersalnej jest ta przeznaczona do siania w miejscach zacienionych.

Trawa uniwersalna – 1 kg, 5 kg i 9 kg


W naszej ofercie jest trawa uniwersalna w opakowaniach o dwóch pojemnościach do wyboru – 1 kg, 5 kg i 9 kg. Wybierz taką, która wystarczy Ci do obsiania trawnika, skwerku, pasów zieleni. Chętnie podpowiemy Ci, jaka ilość będzie potrzebna i jak powinno wyglądać przygotowanie gruntu oraz późniejsze pielęgnowanie. Zaletą dobrze dobranej mieszanki trawy uniwersalnej jest połączenie ze sobą poszczególnych gatunków nasion w optymalnych proporcjach – składa się na nią życica, kostrzewa w kilku wersjach. Nad tym czuwają nasi specjaliści, dlatego zawsze wiemy dokładnie, jaki produkt trafia do Ciebie i wiemy, że spełni on wszystkie Twoje oczekiwania!

Zapraszamy do składania zamówień hurtowych lub detalicznych.

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =