Shop Allegro

Manufacturer of lawn
and forage grass

seed mixtures.

See our products

Mixtures

Grass you can trust.


GLOBALGRASS is a professional manufacturer of lawn and forage grass seed mixtures.

We gather experts who have been connected with the seed business in Poland and abroad for many years. Our greatest strengths are the quality and innovative features of our products – we are the manufacturer of the best grass seed mixtures in the business.

Thanks to many years of experience, we have become the leading manufacturer of lawn seed mixtures.

Read more

Our advice

Starting a lawn

Read more

Garden lawn

Read more
Mieszanka traw uniwersalnaZastanawiasz się nad tym, z jakich nasion założyć swój trawnik? Mieszanka traw uniwersalna wydaje się być najlepszym wyborem, jeśli chcesz mieć pewność, że nasiona przyjmą się na konkretnym gruncie. Sprzedajemy je w opakowaniach o pojemności 1kg, 5 kg lub 9 kg, co pozwala Ci dokładnie dopasować ilość nasion do wielkości ogródka czy skweru.

Trawa uniwersalna, pomimo swojej nazwy, i tak sprzedawana jest w kilku wersjach do wyboru. W ten sposób klienci mogą dokładnie dopasować ją do docelowego przeznaczenia, biorąc pod uwagę metraż trawnika i jego przeznaczenie (sportowe, rekreacyjne) oraz rodzaj podłoża.

W sprzedaży mamy:
Polecamy Ci zapoznanie się ze szczegółami poszczególnych odmian traw uniwersalnych. Inna sprawdzi się w przypadku rekultywacji trawnika zniszczonego przez działania przemysłowe, a inna do obsiewu działek rekreacyjnych i wysiewania wokół budynków ozdobnych. Trawa dekoracyjna nie musi być tak mocna jak trawa na boiska sportowe, dlatego nie wymagamy od niej zbyt silnych, rozbudowanych systemów korzeniowych. Zawsze jednak warto, aby pozostawała odporna na mróz i inne czynniki atmosferyczne. Na pewno pożądaną odmianą trawy uniwersalnej jest ta przeznaczona do siania w miejscach zacienionych.

Trawa uniwersalna – 1 kg, 5 kg i 9 kg


W naszej ofercie jest trawa uniwersalna w opakowaniach o dwóch pojemnościach do wyboru – 1 kg, 5 kg i 9 kg. Wybierz taką, która wystarczy Ci do obsiania trawnika, skwerku, pasów zieleni. Chętnie podpowiemy Ci, jaka ilość będzie potrzebna i jak powinno wyglądać przygotowanie gruntu oraz późniejsze pielęgnowanie. Zaletą dobrze dobranej mieszanki trawy uniwersalnej jest połączenie ze sobą poszczególnych gatunków nasion w optymalnych proporcjach – składa się na nią życica, kostrzewa w kilku wersjach. Nad tym czuwają nasi specjaliści, dlatego zawsze wiemy dokładnie, jaki produkt trafia do Ciebie i wiemy, że spełni on wszystkie Twoje oczekiwania!

Zapraszamy do składania zamówień hurtowych lub detalicznych.

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =