Sklep Allegro

o firmie

GLOBALGRASS – producent mieszanek nasion trawnikowych

GLOBALGRASS to producent mieszanek nasion trawnikowych, który od lat zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości produktów do ogrodów lub na boiska sportowe. Zespół to pasjonaci z doświadczeniem zdobywanym zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Nasze mieszanki uchodzą za najlepsze w branży, a zaopatrujemy w nie klientów prywatnych i firmy.

Oferujemy nasiona trawnikowe przeznaczone na różne rodzaje trawników, w tym mieszanki:
• ogrodowe,
• sportowe,
• dekoracyjne,
• do miejsc suchych,
• do miejsc narażonych na deptanie,
• do miejsc zacienionych.

Certyfikowane produkty

W codziennej pracy specjaliści GLOBALGRASS  korzystają z nowoczesnego parku maszynowego, gdzie szybko i dokładnie pakowane są mieszanki nasion trawnikowych. Mamy w pełni zautomatyzowaną linię pakującą pudełka oraz worki. Dzięki temu dziennie pakujemy nawet 30 ton zamówionych produktów. Na czas przechowywania mamy magazyn o powierzchni 3 800 m2.

Ręczymy za wysoką jakość naszych produktów, które są kontrolowane przez Inspekcję Nasienną i spełniają europejskie normy. Potwierdzeniem tego są przyznawane im certyfikaty. Nasz laboratorium może się pochwalić akredytacją Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Dbamy o to, żeby wspierać rodzimy rynek, dlatego niemal 60% nasion pochodzi z Polski (resztę importujemy z głównie z Danii). Dzięki temu mamy wypracowaną mocną pozycję na rynku europejskim.

Zapoznaj się z naszą ofertą – w GLOBALGRASS znajdziesz najwyższej jakości mieszanki nasion  na wszystkie trawniki.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 7 =