Sklep Allegro

o firmie

GLOBALGRASS jest wyspecjalizowanym producentem mieszanek nasion trawnikowych.


Skupiamy specjalistów związanych od wielu lat z biznesem nasiennym w kraju i zagranicą. Naszym największym atutem jest jakość i innowacyjność naszych produktów - jesteśmy producentem najlepszych mieszanek traw w branży.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się wiodącym producentem mieszanek nasion trawnikowych.

Nasze produkty

Specjalizujemy się w produkcji mieszanek nasion trawnikowych. Wytwarzamy różnorodne mieszanki traw w zależności od przeznaczenia trawnika. W asortymencie znajdują się mieszanki nasion trawnikowych:
  • dekoracyjne
  • sportowe
  • ogrodowe
  • na miejsca suche
  • na miejsca zacienione
  • narażone na deptanie
  • i wiele innych

Produkcja, certyfikacja

Posiadamy nowoczesny i wydajny park maszynowy, zapewniający wysoką jakość pakowania mieszanek nasion trawnikowych. Wykorzystujemy całkowicie automatyczną linię pakującą pudełka i worki. Dziennie pakujemy nawet 30 ton najlepszych mieszanek traw. Nasza powierzchnia magazynowa to aż 3 800 m2.

Oferowane mieszanki traw są pod stałą kontrolą jakości Inspekcji Nasiennej. Spełniają normy Unii Europejskiej. Każda partia nasion posiada odpowiedni certyfikat jakości. Laboratorium GLOBALGRASS posiada akredytację Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Jako polski producent mieszanek traw dbamy, by nasiona pochodziły w 60% z rynku krajowego. Daje nam to mocną pozycję na rynku europejskim. Pozostała część komponentów jest importowana głównie z Danii.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą GLOBALGRASS – najlepszego producenta mieszanek nasion trawnikowych.

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =